Logo 112 Eindhoven

Ter plaatse bij landelijk in Rotterdam op woensdag 25 juni 2025
Redactie landelijk 0 reactie(s) wo 25 juni 2025, 19:16

Koningin Máxima verwelkomt partners van NAVO-leiders in Rotterdam

Tijdens de NAVO-top 2025 in Den Haag vond op woensdag 25 juni een speciaal programma plaats voor de partners van aanwezige staatshoofden en regeringsleiders. Koningin Máxima en Loes Meurs, partner van minister-president Schoof, ontvingen hen in Rotterdam.

Een partnerprogramma is een vast onderdeel van een NAVO-top. Het ministerie van Buitenlandse Zaken vroeg de gemeente Rotterdam om dit programma te organiseren.

Depot Boijmans Van Beuningen

Burgemeester Carola Schouten heette de gasten welkom bij Depot Boijmans Van Beuningen. Zij kregen een rondleiding door het museumgebouw. Ook bezochten zij de tentoonstelling The stories we tell, met een toelichting van kunstenaar Susanna Inglada.

Vaartocht door Rotterdam

Daarna volgde een vaartocht door de Rotterdamse haven aan boord van de ‘Prinses Amalia’, een schip van de Koninklijke Spido. Vanaf het water zagen de gasten bekende plekken zoals de Euromast, het ss Rotterdam en de Erasmusbrug.

Lees ook:  Eerste editie van Padelgids.nl Magazine officieel gelanceerd

Aan het partnerprogramma namen partners van verschillende wereldleiders deel:

  • mevrouw L. Rama, Albanië
  • mevrouw D. Fox Carney, Canada
  • de heer M.B. Tengberg, Denemarken
  • mevrouw E. Oras, Estland
  • mevrouw S.E. Innes-Stubb, Finland
  • mevrouw B. Macron, Frankrijk
  • mevrouw S. Musić Milanović, Kroatië
  • mevrouw D. Nausėdienė, Litouwen
  • mevrouw M. Frieden-Droogleever Fortuyn, Luxemburg
  • Hare Excellentie A. Kornhauser-Duda, Polen
  • Hare Excellentie E. Erdoğan, Turkije
  • Hare Excellentie B.P. Kristersson Ed, Zweden

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Adverteren in de regio

Jouw advertentie hier?

Bereik direct duizenden betrokken inwoners. Als hét toonaangevende nieuws- en 112-platform in de regio bereiken wij dagelijks lezers van jong tot oud. Perfect voor lokale ondernemers die gezien willen worden!

Bekijk de mogelijkheden

WhatsApp

Blijf up-to-date via WhatsApp!

Volg ons kanaal voor het laatste nieuws: whatsapp.112eindhoven.nl

Bovenop het 112 nieuws sinds 2008. Onafhankelijk, razendsnel en betrokken.