Jonge vrouw vlucht woning in en wordt mishandeld
Aangepast: maandag 20 april 00:06 uurGEMERT – In een woning aan de Diederikstraat in Gemert heeft zondagavond een ernstig incident plaatsgevonden waarbij een jonge vrouw gewond is geraakt. De gebeurtenis speelde zich rond half zeven af nadat het slachtoffer in paniek aanklopte bij een willekeurig huis in de straat.
Op het moment dat de bewoners de deur openden om de hulpbehoevende vrouw binnen te laten, ging het mis. Meerdere personen verschenen plotseling bij de woning en drongen naar binnen, waarna zij de jongedame in de gang van het huis mishandelden. De aanvallers sloegen na de mishandeling direct op de vlucht.
De politie rukte met vier eenheden uit naar de Diederikstraat om de situatie onder controle te krijgen en getuigen te horen. Het slachtoffer is door ambulancepersoneel ter plaatse behandeld en vervolgens voor verdere medische zorg overgebracht naar het ziekenhuis. Over de aard van haar verwondingen is op dit moment niets bekend.
De bewoners van het pand waar het incident plaatsvond, verklaarden verbijsterd te zijn door de gebeurtenissen. Zij gaven aan noch het slachtoffer, noch de daders te kennen en benadrukten dat zij part noch deel hebben aan het conflict. Het lijkt erop dat hun woning louter toevallig werd uitgekozen door de vrouw die op de vlucht was.
De politie startte direct een zoektocht in de omgeving, wat een uur later leidde tot een eerste resultaat. Rond half acht werd aan de Jan van Amstelstraat een verdachte aangehouden. De politie heeft deze persoon overgebracht naar het bureau voor verhoor. De kans is groot dat er op korte termijn meer arrestaties zullen volgen, aangezien de recherche rekening houdt met meerdere betrokkenen. De zaak is momenteel volop in onderzoek om de toedracht van de mishandeling te achterhalen.
Foto’s : AS Media

Reacties met de meeste stemmen
Actieve discussies
Recente reacties