Logo 112Eindhoven

Redactie ongeval 0 reactie(s) do 15 december 2022, 12:01

Vrouw in Gemert botst met haar auto tegen paal door bevroren ruiten

Laatst bijgewerkt: donderdag 15 dec 2022 om 15:32 uur

GEMERT – Donderdagmorgen 15 december rond 09.00 uur heeft een eenzijdig verkeersongeval plaatsgevonden aan de Oudestraat ter hoogte van de N272 in Gemert.

De ruiten van de auto waren dermate bevroren dat er niets zichtbaar was. De vrouw is door omstanders van een plaatselijk autobedrijf geholpen van de paal af te komen waarna ze haar weg kon vervolgen.

Foto’s : AS Media

20221215115958.jpg 20221215115959.jpg

112 Gemert

Meer artikelen over de inzet van hulpdiensten bij een ongeval in Gemert lees je in onze categorie 112 Nieuws Gemert. Alle 112 alarmeringen uit Gemert kan je live volgen via 112 meldingen Gemert.

Locatie

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Eindhoven

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Eindhoven
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.